Dijitale Dokun

21. yüzyılın dijitalleşmesi ve hayatımızda sosyal medyanın büyük bir yer edinmesiyle ivme kaydeden sektörde müşterilerine ulaşmak isteyen işletmeler, her geçen gün sosyal medyanın gücünü daha fazla anlamakta ve gereksinimleri çoğalmaktadır. 

Pixlarge ekibi olarak bu gereksinimleri karşılayabilecek gücü ve birikimi elimizde bulundurmaktayız. Müşteri kitlesini arttırmak isteyen ve potansiyel müşterilerilerine ulaşmak isteyen işletme, kurum ve kuruluşlara planlı ve programlı çalışarak onların istekleri doğrultusunda varılmak istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

Bugüne kadar pazarlama planlarına sözcükler hâkimdi, oysaki Marlboro “kovboy”u ve Coca-Cola “şişesi” örneklerinde olduğu gibi, görsel imgelerin büyük bir cazibesi ve duygusal gücü vardır. İnsanlarla markanız arasında duygusal bağ kuran da bu tür imgelerdir. Öte yandan görsel çekiç de tek başına işe yaramaz. Markanızı tüketicinin zihnine işlemek için görsel çekicin yanı sıra sözel çivilere de ihtiyacınız var. Marlboro ve Coca-Cola örneklerinde sözel çiviler sırasıyla “erkeksilik” ve “gerçek tat” konseptleridir.
‘Laura Ries’

Markanızı ne kadar tanıyorlar ?

Dijitalleşen dünyada markanızın durumu nedir ? Nerede duruyor ?Siz nerede olmasını istiyorsunuz ? Bunun gibi soruların cevaplarını Pixlarge ekibi olarak Dijitale Dokun mottosuyla sizlerin yanında oluyoruz. Kısaca anlatmak istersek sadece sosyal medya yönetimi değil, markaya özgün grafik tasarımları,video tasarımları, web tasarımı, Google ads çalışması ve SEO çalışması yapmaktayız. Markanızı doğru kitleye anlatılacak içerik üretimiyle sizleri yönlendiriyoruz. Böylelikle markanızın ilgili sektördeki diğer rakiplerinden bir adım daha önde olmasını sağlamış oluyoruz. Dijital dünyada var olabilme sürecinizde problemlerinizi analiz eder ve çözüme giden yolu en kısa sürede bulmak için Pixlarge olarak profesyonel ekibimiz ile hazırız.

Reklam bütçenizi en doğru şekilde değerlendiriyoruz !

Markanızın hedeflediği kitleye en kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaştırılabilmesi, markanızın gelişim süreci için önemli bir unsurdur. Bu sürecin en doğru biçimde yönetilmesi için yapılabilecek aksiyonlar arasında en yoğunlaşılması gereken nokta tanıtım ve reklamdır. Bu reklam ve tanıtımları basın yayın organlarıyla yapabildiğiniz gibi, dijital dünyadada artık daha efektif ve kısa vadede çözüme ulaşabilirsiniz. Reklam ve tanıtım için ayırdığınız bütçe kullanımını doğru zamanlama ve en az israfla değerlendiriyoruz.